Eidsvågrunden 2018 resultatliste

For en dag, Eidsvågrunden 2018 vel blåst! 
Klubben takker alle deltagere, sponsorer, Arna og Åsane hjelpekorps og sist, men ikke minst: Alle frivillige som stilte opp for Njørd, takk!

Resultater 2018

KlasseNRNAVNETTERNAVNKLUBBTIDPLASS
  SURFSKI HERRER    
SSH37MatsWålstedtStavanger kajakklubb39,451
SSH2ArntAaslandTeam Ut i Naturen40,442
SSH56ThomasHoenenNjørd49,193
 20JørgenMørch.53,404
  Tur     
TD35Nina BergsvikThornÅsane Cykle Klubb52,221
       
       
  Tur herrer  Tid 
TH24MortenRaneÅck43,571
TH21SteinarMørchKnarvik Ski og Kajakk47,472
TH29Stein OttarstalheimEMC251,003
TH12Rune HeideAskøy /Njørd52,004
       
HH Havkajakk HERRER  Tid 
hh55Knut AaseNjørd56,021
HH33TomSvendsen Njørd1,00,332
HH39Trond AWarolinBSI1,04,053
HH41Paul  LanderoenLaksevåg kajakklubb1,06,594
HH54John ElterNjørd1,08,395
HH4FrodeAsperheimAskøy Kajakk Klubb1,09,116
HH9TrondEriksenNjørd 1,12,427
HH18ThorMittetNjørd1,13,498
HH6TrondBlumenfeldAskø kajakk Klubb1,14,249
HH3Ulf Bjarne  Aronsen Njørd1,17,5310
HH44OleOlsenArna KK1,19,4611
HH43Bjørn OlsenArna KK1,19,4812
HH45JonasOlsenArna KK1,20,2113
hh34ThomasTandeAskøy Kajakklubb1,23,3014
HH58 samnøyNjørd1,25,5515
HH14MortenHusaNjørd1,40,1216
       
HD Havkajakk dame  Tid 
HD15KariKløveNjørd1,05,571
HD1Torill RefsdalAaseNjørd1,06,202
HD13SirenHenschienSelvstendig1,12,473
HD28BjørgSkråmestøAskøy kajakklubb1,13,394
HD23HildeNygård Njørd1,13,505
 60Tone -elinMørnerNjørd1,16,376
HD38RagnhildYstadNjørd1,16,437
HD17JetteMeyerNjørd 1,17,188
HD26Silje-TamaraRojas RøsvassbuktSelvstendig1,23,309
HD59bente V SamnøyNjørd1,26,4810
       
SH SENIOR HERRER  Tid 
SH53Morten IversenFana39,371
SH52Kornelius Hole NilsenNjørd45,052
SH51Oliver KarlsenLaksevåg kajakklubbDNF 
       
       
  Senior Damer    
       
U18 JUNIOR HERRER  Tid 
U1827MartinSchmidt Njørd 40,151
U185TrymBlanco-LanderåenLkk40,372
U1816LasseLotsbergNjørd42,233
       
U18 Junior Damer  Tid 
U1836Linn sofieToppe Njørd45,481
U1811Julianne HeggrenHalvorsenNjørd47,302
U1848FridaHansenNjørd1,08,453
U1822KathinkaMørnerNjørd1,10,184
       
U16 UNGDOM HERRER  Tid 
U1646LeanderHelgesenTysvær41,361
U1619Kristoffer Ytre-Arne MjelstadNjørd Ro- og kajakklubb42,242
U1630Holger Stinessen Njørd 49,173
 50NiclasKarsenLaksevåg kajakklubb49,214
       
U16 UNGDOM DAMER    
 40SelmaLanderoenLaksevåg kajakklubb1,17,321
       
  PIKER 14      
       
       
g14 GUTTER 14   Tid 
G1442Thomas Schmidt njørd47,091
 57SimenStaumeNjørd49,252
       
       
       
G12 GUTTER 12/14 kort løype  Tid 
g1232Ludvig Stinessen Njørd 7,451
G1249Chis AndrePedersenLaksevåg kajakklubb8,012
 25Andreas BjarkeRingheimNjørd8,023
G128Kevin sundDæhliLaksevåg kajakklubb10,304
 7MattisBrunnerNjørd17,055
P12 PIKER 12    
 31KarenStinessenNjørd 14,221

Grasrotandelen

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift